قابل توجه شرکت کنندگان در دوره های دپارتمان (بسیارمهم)

             

قابل توجه شرکت کنندگان در دوره های دپارتمان (بسیارمهم)

1) با توجه به کثرت فیش های واریزی و عدم امکان شناسایی واریز کنندگان از طریق سیستم بانکی کشور خواهشمند است تمامی واریز کنندگان در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرم تکمیل ثبت نام و ثبت فیش واریزی به نام خودشان اقدام نمایند. چرا که برنامه ریزی ها و صدور کارت های ورودی بر اساس فرم های تکمیل ثبت نام پس از استعلام از بانک مربوطه صورت میگیرد .

 2) همچنین به استحضار واریز کنندگان می رساند که باید در هنگام ثبت فیش در فرم تکمیل ثبت نام یک شماره تلفن همراه جهت ارسال تاییدیه واریزی فیش ارائه نمایند .

 3) تکمیل ثبت نام منوط بر دریافت پیامک تاییدیه ثبت نام می باشد .واریز کنندگان فیش های شهریه باید در نظر داشته باشند که حتما ظرف حداکثر 48 ساعت پیامک تاییدیه را دریافت نمایند در غیر این صورت سریعا با مدیریت دپارتمان تماس حاصل فرمایند .

تذکر : مدیریت دپارتمان هیچ مسئولیتی در قبال عدم پیگیری اعضا جهت ثبت فیش واریزی خود و دریافت پیامک تاییدیه و عواقبات امر را نخواهد داشت .

 4) بر تمامی شرکت کنندگان در دوره های دپارتمان الزامی است  که درهنگام تکمیل فرم تکمیل ثبت نام در انتخاب دوره ها و نام سفیر معرف خود نیز دقت کافی را مبذول فرمایند . و در صورت انتخاب اشتباه نام دوره حداکثر 24 ساعت فرصت دارند که موضوع را با مدیریت درمیان بگذارند در غیر این صورت به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی امکان تغییر دوره ی ثبت نامی وجود ندارد .

  5) با توجه به ظرفیت های محدودی که تا تکمیل ظرفیت دوره ها باقیست تمامی رزرو کنندگان دوره ها در صورت تمایل به شرکت در دوره ها در اسرع وقت نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند چرا که پس از تکمیل ظرفیت مدیریت دپارتمان هیچ مسئولیتی در قبال رزرو کنندگان دوره ها نخواهد داشت .

 6) اعمال تخفیفات فقط بر اساس برنامه های اعلام شده در دوره ها امکان پذیر می باشد و خارج از تخفیفات ذکر شده اعمال هیچ تخفیف دیگری از سوی دپارتمان امکان پذیر نمی باشد .

 7) شرکت کنندگان در دوره می بایست بر اساس شهریه های مشخص شده بر اساس زمانبندی اعلام شده و با احتساب شرایط تخفیفات شهریه ثبت نامی خود را واریز نمایند.

تذکر 1: در صورت واریز مبلغ اضافی به حساب دپارتمان که به صورت پیامک نیز به اطلاع واریز کننده می رسد ( در صورت تکمیل فرم ثبت نام ) مبلغ مربوطه در زمان برگزاری دوره برگشت داده می شود .

 تذکر 2: در صورت کسری واریزی که به صورت پیامک نیز به اطلاع واریز کننده  می رسد ( در صورت تکمیل فرم ثبت نام ) واریز کننده باید نسبت واریز میزان کسری خود و تکمیل ثبت نام خود اقدام نماید .

8) زمان برگزاری دوره استاندارد صنایع خودرو سازی 10 و 11 و 12 و 13 اسفند ماه سال جاری خواهد بود که به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد چرا که برنامه زمانی ارائه شده پس از هماهنگی های مربوطه با آکادمی الاینس آمریکا  مقرر شده و  هماهنگی های رزرو سالن ، رزرو هتل اقامت استاد ، و بلیط های رفت و برگشت استاد دوره برای تاریخ های مذکور انجام شده است .

  امید است با همکاری شما عزیزان بتوانیم بار دیگر شاهد گردهمایی عظیم جمعی از صنعتگران ، اساتید و دانشجویان دانشگاهای شمال غرب کشور در کارگاه بی نظیر استاندارد صنایع خودرو سازی (ISO/TS16949 ) در سالن کنفرانس مجتمع پتروشیمی تبریز باشیم .

 

 
سامانه هوشمند ژورنال مقالات