حضور انجمن مهندسان و نوآوران در نمایشگاه کتاب تبریز

             

حضور انجمن مهندسان و نوآوران در نمایشگاه کتاب تبریز

انجمن مهندسان و نوآوان پیرو سیاست های کاری خود در سیزدهمین نمایشگاه بین‌ المللی کتاب تبریز که در مهرماه سال جاری در تبریز برگزار خواهد شد حضور فعال خواهد داشت.این نمایشگاه  از 9 مهر ماه سال جاری شروع خواهد شد و تا 13 مهر ادامه خواهد داشت و انجمن مهندسان در سالن امیر کبیر فعالیت های آموزشی و فرهنگی خود را در معرض نمایش بازدیدکنندگان نمایشگاه قرارخواهد داد.

علی‌‌اکبر صفی ‌پور در نخستین نشست هماهنگی برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب تبریز، نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز را فرصت مناسبی برای ارائه‌ طرح‌های خلاقانه در حوزه‌ کتاب و کتابخوانی عنوان کرد و اظهار داشت: این نمایشگاه موجب ایجاد رقابت در حوزه‌ چاپ و نشر می‌ شود.

وی بر لزوم برگزاری شکوهمند این نمایشگاه متناسب با شأن و جایگاه تبریز تاکید کرد و گفت: ارائه‌ آخرین دستاوردهای حوزه‌ چاپ و نشر کشور اصلی‌ترین مساله‌ مورد توجه در برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز است.

صفی‌پور برگزاری شایسته این نمایشگاه را مرهون همراهی و همکاری مجموعه‌ مدیریتی و همه‌ دستگاه‌های فرهنگی و تاثیرگذار استان و منطقه برشمرد و از صاحب‌نظران و علاقمندان عرصه کتاب و کتابخوانی برای ارائه‌ نظرات و پیشنهادات برای تقویت کمی و کیفی این نمایشگاه دعوت کرد.

 
سامانه هوشمند ژورنال مقالات