آموزش صوتی تصویری نرم افزار ماشینکاری SurfCAM

             
آموزش صوتی تصویری نرم افزار ماشینکاری SurfCAM
نوشته شده توسط نبی الله پلنگ سوار   
پنجشنبه ، 18 تیر 1394 ، 17:50

نرم‌افزار سرف کم (به انگلیسی: SurfCAM)‏ نرم‌افزاری است برای ساخت به کمک رایانه (CAM) ، این نرم‌افزار مورد استفاده متخصصین مهندسی مکانیک و صنایع، طراحی جامدات، ساخت و تولید، نقشه‌کشی صنعتی، تولید صنعتی، تکنولوژی صنعتی، ماشین ابزار، ماشین کاری، ریخته گری و طراحی قالب و… قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار ساخت شرکت فناوری و تولید Surfware می‌باشد که بر پایه بیش از یک سال تجربه و آزمایش در ساخت و تولید این شرکت تهیه گردیده است.

این نرم‌افزار تجربه موفقی در طراحی و ساخت قالب‌های تزریق پلاستیک و ریخته گری دقیق و پیشرفته از خود به جا گذاشته است. این نرم‌افزار کاربرد در پزشکی طراحی و ساخت، تراشکاری قطعات بدن برای معلولین ساخت دست، پا و.. مصنوعی برای معلولین و افراد نقص عضو دارد. این نرم‌افزار برای طراحی مکانیک و مدل نمودن و آماده سازی طرح تایید و اصلاح شده جهت ساخت و تولید به این طریق که این برنامه بر اساس طرح ایجاد شده فرامین و دستورات لازم کنترلی برای ماشین‌های تراشکاری و ماشین کاری تهیه می‌کند و قابلیت دستور دادن مستقیم به ماشین‌های سی‌ان‌سی و NC و کنترل عددی دیگر را دارا است.

فایل های آموزش صوتی تصویری نرم افزار ماشینکاری SurfCAM مشتمل بر 6 فایل با کیفیت عالی (صدا و تصویر) توسط استاد محترم جاب آقای دکتر بهرام زاده که از اساتید مجرب ماشینکاری CNC در دانشکده فنی شهید محمد منتظری مشهد می باشند تهیه شده است.

محتوای فایل های آموزشی به قرار زیر می باشد:

1. Transformation operation & Run surfcam Veryfied

2. Pocketing & Contouring & pilot hole & contour 3D

3. Face Mill

4. drilling in SurfCAM

5. Z rough & Planar

6. Z finish & CUT & Project

همچنین علاوه بر این 6 فایل آموزشی یک جزوه مشتمل بر 141 صفحه، به زبان فارسی گویا، تایپ شده، همراه با تصاویر رنگی محیط های SurfCAM و توضیح کلیه فرامین نرم افزار SurfCAM به عنوان هدیه برای کلیه علاقمندان به نرم افزارهای تخصصی ماشینکاری مهندسی مکانیک ارائه می گردد.

لازم به ذکر است که فایل آموزشی صوتی تصویری نرم افزار SurfCAM برای اولین بار در فضای اینترنت توسط فروشگاه کتیا طراح برتر ارائه می گردد و منبع دیگری ندارد.

جهت دانلود فایل آموزشی بر لینک زیر کلیک نمایید:

آموزش صوتی تصویری نرم افزار ماشینکاری SurfCAM

آموزش صوتی تصویری نرم افزار ماشینکاری SurfCAM

آموزش صوتی تصویری نرم افزار ماشینکاری SurfCAM

آخرین بروز رسانی مطلب در جمعه ، 19 تیر 1394 ، 01:56
 
سامانه هوشمند ژورنال مقالات