شرایط و مزایای ارتقا به عضویت نقره ای

             

شرایط و مزایای ارتقا به عضویت نقره ای

به اطلاع کاربران گرامی می رشاند از تاریخ 96/05/15 ارتقا عضویت اعضا صرفا از طریق سایت جامع کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران-ایرکاس انجام خواهد شد و کابران جهت درخواست عضویت نقره ای و همچنین درخواست کارت عضویت از طریق درگاه جدید اقدام نمایند

در این راستا ایتدا در سایت ircas.ir عضو شوید سپس از پنل کاربری خود نسبت به درخواست موارد اقدام نمایید

با عنایت بر این که اصل اعتمادسازی در حوزه سایبری با محدودیت های خاص خود همراه است فلذا طبقه بندی اعضای کنسرسیوم در جهت اعتبار بخشی به اعضای ایرکاس تدارک دیده شده است و سندی بر تایید کنسیرسیوم ایرکاس بر هویت اصلی کاربران خواهد بود و ارائه خدمات بر اساس طبقه بندی های صورت خواهد پذیرفت.

در همین راستا کاربرانی که تمایل به فعالیت حرفه ای در کنسرسیوم داشته و تمایل به دریافت کارت عضویت دارند می بایست با توجه به شرایط اعلام شده نسبت به درخواست ارتقا عضویت نقره ای اقدام نمایند.

شرایط ارتقا عضویت نقره ای

شرایط ارتقا به عضویت نقره ای

1- عضویت در سایت :

درخواست کننده می بایست ابتدا عضو سایت رسمی ایرکاس باشد.

2- تکمیل مشخصات و ارسال مدارک هویتی :

کاربر می بایست در صورت ناقص بودن پروفایل مشخصات کامل خود ،اعم از عکس پرسنلی و آدرس و سایر اطلاعات مشخص شده را در سایت وارد نموده و همچنین نسبت به بارگذاری مدارک هویتی درخواست شده جهت ارتقا عضویت نقره ای اقدام نموده باشد

3- درخواست ارتقا عضویت نقره ای :

کاربر می بایست پس از انجام مراحل فوق الذکر نسبت به درخواست ارتقا عضویت نقره ای اقدام نماید برای این امر کافیست از فرم ارتقا عضویت نقره ای در پنل کاربری استفاده نماید.

مدارک مورد نیاز ارتقا عضویت نقره ای

  • اسکن آخرین مدرک تحصیلی و یا کارت دانشجویی در صورت دانشجو بودن
  • اسکن کارت ملی

تذکر 1 : بر طبق قوانین ایرکاس پس از ارتقا عضویت به نقره ای امکان ویرایش مشخصات پروفایل برای کاربران مقدور نخواهد بود فلذا مبرهن است قبل از درخواست ارتقا عضویت نقره ای کاربران می بایست مشخصات کاربری خود را بروز و کامل نماید و سپس نسبت به ارتقا عضویت نقره ای اقدام نماید شایان ذکر است ویرایش مشخصات کاربر پس از ارتقا عضویت نقره ای صرفا از طریق ارسال تیکت پشتیبانی و در حد عرف و با ذکر دلایل قابل قبول خواهد بود.

تذکر 2 : عکس پرسنلی می بایست رسمی و به صورت تمام رخ با زمینه روشن و به تازگی تهیه شده باشد خاطر نشان می نماید این عکس جهت درج در کارت عضویت استفاده خواهد شد فلذا این مقوله را باید کاربران مد نظر داشته باشند.

تذکر 3 : کاربر می بایست در صحت و دقیق بودن اطلاعات وارد شده دقت نمایند چراکه در غیر این صورت ارتقا عضویت نقره ای تایید نخواهد شد .

تذکر 4 : ارسال مستندات مدارک شناسایی و تحصیلی باید تصویر انها در فرمت های مشخص شده در پروفایل کاربری باید بارگذاری گردد.

تذکر 5 : در صورت تایید اطلاعات وارد شده در درخواست ارتقا نقره ای ، عضویت نقره ای کاربر ظرف 72 ساعت در حساب کاربری منظور خواهد شد در غیر اینصورت موارد تخلف و عدم انطباق از طریق مقتضی به اطلاع خواهد رسید.

مزایای عضویت نقره ای

امکان صدور کارت عضویت ایرکاس

امکان درج مطلب و مقاله در وبسایت ایرکاس

امکان استفاده از گفتگوی آنلاین با اعضا در ایرکاس

امکان شرکت در جلسات مجمع عمومی و شرکت در انتخابات مجمع

استفاده از تخفیفات ویژه اعضای نقره ای در کارگاههای آموزشی و کنفرانس ها

استفاده از کتابخانه دیجیتال

امکان تنظیم دریافت خبرنامه دپارتمان

امکان دریافت پیامک های های مرتبط با فعالیت های ایرکاس

سایر امکانات که اطلاع رسانی خواهد شد.

 

مطالبی که در ارتباط با این موضوع می باشند:

 
سامانه هوشمند ژورنال مقالات