قوانين و مقررات  فرستادن به ایمیل

قوانین و مقررات دپارتمان مهندسی مکانیک ایران

 

1-دپارتمان مهندسی مکانیک ایران اين حق را براي خود محفوظ نگه مي‌دارد كه در هر زمان نسبت به اعمال تغييراتي در مفاد اين قوانين اقدام نمايد. بديهي است كه پس از ارسال تغييرات، درصورتيكه عضو نسبت به لغو عضويت خود در سايت اقدام ننمايد، تغييرات از سوي وي پذيرفته‌شده تلقي مي‌گردد.

 2-دپارتمان مهندسی مکانیک ایران اين حق را براي خود محفوظ نگه مي دارد كه اطلاعات شما را در اختيار نهاد و موسسات ارائه‌كننده خدمات آموزشي و پژوهشي مرتبط با زمينه‌كاري و تحقيقاتي شما قرار دهد.

 3-دپارتمان مهندسی مکانیک ایران آدرس و شماره تلفن محل اقامت و يا كار شما را در اختيار هيچ شخصي ثالثي قرار نخواهد داد. اين اطلاعات صرفاً براي استفاده داخلي دپارتمان مهندسی مکانیک ایران  مي‌باشند. تنها پست الكترونيكي شما در اختيار اشخاص ثالث قرار خواهد گرفت.

 4- از جمله خدمات دپارتمان مهندسی مکانیک ایران معرفي محصولات و خدمات موسسات و سازمانهايي است كه به نحوي با شما ارتباط كاري يا عملي دارند. در اين حالت، سايت اين حق را براي خود محفوظ نگه مي‌دارد كه از جانب آنان، محصولات و خدمات آنها را به شما معرفي نمايد. بديهي است درصورت ضرورت صرفاً اطلاعات غير شخصي مربوط به اين امر در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.

 5-دپارتمان مهندسی مکانیک ایران همچنين در موارد خاصي كه نياز به دفاع از حقوق خود بوده و يا در حين واگذاري كلي يا بخشي از سايت به غير و يا احياناً حسب الزام قوانين، اطلاعات شخصي شما را در اختيار مراجع ذيصلاح قرار خواهد داد.

 6-دپارتمان مهندسی مکانیک ایران در مجموعه خود لينكهايي را براي اطلاع‌رساني و معرفي ديگر سايتها درج و ثبت نموده است. همچنين در اين سايت جهت معرفي شركتها از بنرهاي تبليغاتي استفاده مي‌گردد. اظهار نامه حقوقي حاضر، صرفاً مربوط به وب سايت دپارتمان مهندسی مکانیک ایران مي‌باشد و وب سايتهاي ديگر همچون پايگاه‌هاي ديگر انجمنها و تشكلها، مطالب مندرج در بخش نمايندگان سايت، موسسات همكار، شركتهاي ارائه كننده تبليغات و يا مواردي از اين قبيل را شامل نمي‌شود. دپارتمان مهندسی مکانیک ایران هيچگونه مسئوليتي درباره اقدامات امنيتي و حفاظت از اطلاعات شما را در اينگونه برعهده نمي‌گيرد. قبل از استفاده از اين سايتها، به شما توصيه مي‌كنيم بخش قوانين آنها را نيز مطالعه بفرماييد.

 7-انجمن ها و سرويس وبلاگ كاربران دپارتمان مهندسی مکانیک ، كانوني براي ارائه نظرات، دستاوردها، اطلاعيه‌ها و اخبار علمي، پژوهشي و آموزشي مربوط به مهندسي مكانيك هستند. كليه مطالب ارسال شده از سوي اعضاء سايت در اين بخش بازتاب‌ ديدگاه‌ها، سياستها و نظرات دپارتمان مهندسی مکانیک ایران نمي‌باشد. اين عناوين مطالب تا زمانيكه توسط مسئولان دپارتمان مهندسی مکانیک بصورت رسمي اعلام نگردند مورد تاييد دپارتمان مهندسی مکانیک ایران  نمي‌باشند. تحت هيچ شرايط هيچ يك از مسئولان و اعضاي هيأت تحريريه و گردانندگان دپارتمان مهندسی مکانیک مسئول اقدامات شما حسب مندرجات اين بخش نمي‌باشند. چنانچه شما از اين سرويس ها استفاده مي‌كنيد پذيرش مطالب ذيل از سوي شما بديهي تلقي مي‌گردد. صرفاً شما مسئول مطالبي هستيد كه در سايت درج مي‌نماييد.

مطالب مندرج شده توسط كاربران در سرويس وبلاگ محرمانه نبوده و نوشته هاي شما در معرض ديد همگان قرار مي‌گيرد.

كاربر مجاز به ارسال نامه‌هاي الكترونيكي زنجيره‌اي و يا هرگونه هرزنامه (junk mail) نمي‌باشد.

كاربر مجاز نمي‌باشد خود را شخصيت و يا كاربر غير از آنچه هست معرفي نمايد. كاربر مجاز به ارسال اطلاعات با فايلهاي آغشته به ويروس كه مي‌تواند سرورهاي irsme.ir را دچار اختلال ساز نمي‌باشد.

كاربر مجاز به ارسال پيامهايي كه در مالكيت معنوي ديگران محسوب مي‌گردد نمي‌باشد.

كاربر مجاز به درج موارد غير اخلاقي، سياسي، فرقه‌اي، حزبي و يا ... كه مغاير با اصول و زمينه‌هاي كاري دپارتمان مهندسی مکانیک ایران مي‌باشد نبوده و مسئوليت اين امر به عهده شخص وي است.

توجه داشته باشيد كه برخي از اطلاعات شخصي شما، هنگاميكه پيام و يا مطلبي را در بخش سالن گفتگو و يا ساير بخش‌هاي سايت ارسال مي‌كنيد در اختيار عموم قرار گرفته و ممكن است اين اطلاعات كه خارج از كنترل دپارتمان مهندسی مکانیک ایران مي‌باشند، موجب سوء استفاده هاي احتمالي و ارسال پيام‌هاي ناخواسته از سوي ديگران شود.

مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ايشان مي باشد و لزوماً نظر و يا مطلب مسئولين سايت نمي باشد.

در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

 براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از مدیران سایت کمک بگیرید در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.

در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و دسترسي وي به سایت قطع خواهد شد.

لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در سرويس هاي مختلف سايت دپارتمان ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيري كنيد كه در اين صورت، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.


8-دپارتمان مهندسی مکانیک ایران با سازمانها و نهادهايي كه در زمينه امور انتظامي فعاليت مي‌كنند حسب لزوم، همكاري خواهد نمود. دپارتمان مهندسی مکانیک ایران اين حق را براي خود محفوظ مي‌دارد (و شما نيز با پذيرفتن مفاد اين قوانين آن را مجاز و مختار مي‌سازيد) كه اطلاعات شما را به سازمانهاي انتظامي، قضايي دولتي براي بررسي تخلفات، عدم رعايت مالكيت معنوي و يا هرگونه اقدام غير قانوني كه عليه
irsme.ir باشد ارائه نمايد.

 9-اعضاء دپارتمان مهندسی مکانیک ایران  حق استفاده تبليغاتي، تجاري از سايت را به نفع خود ندارند.

 10-دپارتمان مهندسی مکانیک ایران هيچگونه مسئوليتي در قبال صحت و سقم اطلاعات شخصي اعضا كه از سوي آنان در سايت ارائه مي‌گردد ندارد.

دپارتمان مهندسی مکانیک ایران اين حق را براي خود محفوظ نگه مي‌دارد كه در صورت اقتضا و حسب صلاحديد خود، نسبت به كنترل صحت اطلاعات شخصي افراد اقدام نمايد.

 11-هيچ يك از اعضاء سايت مجاز به ارائه نظريات، اطلاعات، و ... شخصي خود از طرف دپارتمان مهندسی مکانیک ایران نمي‌باشند.

 12-دپارتمان مهندسی مکانیک ایران اين حق را براي خود محفوظ مي‌دارد چنانچه متوجه گردد بخش يا كل قوانين سايت بصورت ضمني يا علني به هر نحو ممكن از سوي عضو يا اعضاء مورد نقض قرار گرفته است نسبت به قطع عضويت وي بدون اطلاع‌ قبلي اقدام نمايد.

 13-هر يك از اعضا، سالانه مبلغي را كه ميزان آن توسط مجمع عمومي تعيين مي گردد، به عنوان حق عضويت پرداخت خواهد كرد .

14-پرداخت حق عضويت هيچ گونه حق و ادعايي نسبت به داراِيي دپارتمان مهندسی مکانیک برای براي عضو ايجاد نمي كند .

 15-عضويت در يكي از موارد زير خاتمه مي يابد :

استعفاي كتبي

عدم پرداخت حق عضويت سالانه

رد صلاحيت عضو بنا به تصويب هيأت مديره

تبصره 1: تاييد خاتمه عضويت با هيأت مديره است .

تبصره2: آيين نامه عضويت و خاتمه عضويت توسط هيأت مديره تدوين خواهد شد .

 

مدیریت دپارتمان مهندسی مکانیک ایران