دپارتمان مهندسی مکانیک ایران

انجمن مهندسی مکانیک

انجمن تست های غیر مخرب

انجمن علمی مهندسی پزشکی

انجمن بیومکانیک

آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

دوره های مهندسی پزشکی

دوره های آموزشی مهندسی پزشکی

انجمن مهندسی پزشکی

آموزش تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

آموزش بازرسی جوش

آموزش پایپینگ


             
جزوه آموزش مقدماتی نرم افزار 3D s Max
نوشته شده توسط نبی الله پلنگ سوار   
سه شنبه ، 4 شهریور 1393 ، 17:33

تری‌دی‌اس‌مکس (3D S Max) بسته‌ای نرم‌افزاری با قابلیت ساخت مدل های سه بعدی، متحرک سازی و رندر می‌باشد. این نرم‌افزار یکی از قدرتمند ترین برنامه‌های طراحی مدل های سه بعدی انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری است.

سال هاست که توسط کمپانی‌های میانجی متفاوت نظیر Yost، Kinetix و Discreet توسعه یافته و عاقبت دوباره به وسیله توسعه دهنده اصلی خود یعنی Autodesk خریداری شد. امکانات بسبار گسترده و کارایی به نسبت آسان و همچنین ساز گاری با plugin های third-party متعدد از مزایای این نرم‌افزار قوی است. به طور گسترده‌ای در معماری ساختمان، طراحی صنعتی، ساخت بازی‌های کامپیوتری و پیش پردازش جلوه‌های ویژه استفاده می‌شود و بزرگترین قابلیت آن امکانات خوب مدل سازی است. این نرم‌افزار همچنین دارای سیستم آنالیز نور indirect illumination & radiosity سیستم ذره particle system بسیار قدرتمنده که محیطی مناسب برای شبیه سازی تصاویر و صحنه‌های واقعی برای کاربر ایجاد می‌کند. زبان برنامه نویسی این نرم‌افزار که MAXscript نام دارد و قابلیت‌های برنامه رو دوچندان می‌کند.

شما کاربران عزیز و علاقمند به نرم افزار 3D SMax می توانید یک جزوه آموزش مقدماتی از این نرم افزار را با کلیک بر لینک زیر دانلود نمایید

جزوه آموزش مقدماتی نرم افزار 3D s Max

جزوه آموزش مقدماتی نرم افزار 3D s Max

جزوه آموزش مقدماتی نرم افزار 3D s Max

 

کتابخانه دیجیتال دپارتمان

سامانه هوشمند ژورنال مقالات