دپارتمان مهندسی مکانیک ایران

انجمن مهندسی مکانیک

انجمن تست های غیر مخرب

انجمن علمی مهندسی پزشکی

انجمن بیومکانیک

آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

دوره های مهندسی پزشکی

دوره های آموزشی مهندسی پزشکی

انجمن مهندسی پزشکی

آموزش تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

آموزش بازرسی جوش

آموزش پایپینگ


             

درباره ISO TS بیشتر بدانیم

 اقبال گسترده سازمانها نسبت به سیستم های بین امللی مدیریت در کشور ما بیانگر عزم راسخ مدیران و کارشناسان ایرانی در همگامی با قافله توسعه جهانی است . استفاده از این سیستم ها و ابزارهای آن بیگمان در گرو شناخت و بکارگیری صحیح از آن می باشد ، امری که بی تردید در سایه آموزشی اثر بخش منجر به فرهنگ سازی گردد تحقق می یابد .

 با توجه به این که امر آموزش امری اجتناب ناپذیر است در همین راستا دپارتمان مهندسی مکانیک ایران برگزاری دوره های آموزشی را در سرلوحه کار خود قرار داده است و با بهره مندی ازاساتید با تجربه سعی در کاربردی نمودن دوره های آموزشی خواهد داشت .

سازمان بین المللی استاندارد ISO یک مجتمع جهانی می باشد که با عضویت موسسات یا سازمانهای ملی استاندارد کشورها شکل گرفته است . این کشورها در زمره اعضا سازمان بین المللی استاندارد محسوب می شوند .کار تهیه و تدوین استاندارد های بین المللی معمولا از طریق کمیته های فنی TC صورت می گیرد .

TUV برگرفته از سه کلمه آلمانی Technischer    Uberwa chungs    Verinبه معنی اتحادیه بازرسی و پایش فنی می باشد .

شرکت TUV با دارا بودن دفاتر بین المللی  متعددی در سراسر دنیا و بهره گیری از متخصصین مجرب بین المللی در صنایع موفق بین المللی در صنایع مختلف موفق به ارائه خدمات خویش به معتبر ترین سلزمانها گردیده است . به همین دلیل صدور گواهینامه های این شرکت اهمیت بسیاری در معاملات تجاری داشته و سازمانها را قادر ساخته تا با از میان برداشتن موانع تجاری قادر به برقراری ارتباطات تجاری با اتحادیه اروپا انگلستان و آمریکا و ... گردند .

همان طور که می دانیم ISO TS  استاندارد بين المللي صنايع خودرو سازي (سیستم مدیریت کیفیت در صنایع خودرو)است و تمامی صنایع و کارخانجات اعم از بزرگترین واحد تولیدی تا کوچکترین آنها برای این که بتوانند  محصولات خود را به رده های معتبر و بالا ارائه کنند باید از استاندارد مزبور تبعیت کنند پس داشتن این استاندارد برای تمامی شرکت ها الزامی می باشد و بدیهی است که برای کسب این گواهینامه باید الزامات آن  فراهم شود که این کار نیازمند تخصص است و شخصی می تواند این کار را انجام دهد که آموزش دیده باشد .

 

 مزایای شرکت در این دوره

 

 ارائه مدرک بين المللي از شرکت بين المللي توف آلمان

تدریس توسط سر مميز رسمی شرکت توف آلمان در ايران

حق امضا برای دارندگان اين گواهينامه جهت مميزي شرکتهاي خودرو سازي

صدور گواهينامه در هر صورت براي شرکت کنندگان در اين کارگاه آموزشي

اين گواهينامه براي دانشجويان مهندسي مکانيک ، صنايع ، مديريت صنعتي و ساير رشته هاي مرتبط  به عنوان يک امتياز ويژه در استخدام کارخانجات تلقي مي گردد .

 

 

 

 

 

کتابخانه دیجیتال دپارتمان

سامانه هوشمند ژورنال مقالات