دپارتمان مهندسی مکانیک ایران

انجمن مهندسی مکانیک

انجمن تست های غیر مخرب

انجمن علمی مهندسی پزشکی

انجمن بیومکانیک

آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

دوره های مهندسی پزشکی

دوره های آموزشی مهندسی پزشکی

انجمن مهندسی پزشکی

آموزش تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

آموزش بازرسی جوش

آموزش پایپینگ


             
سایتی برای تمام مهندسان و دانشجویان مکانیک
نوشته شده توسط فرید کوشکی   
شنبه ، 1 بهمن 1390 ، 10:31

  تا به حال شده که شما به عنوان یک مهندس مکانیک یا یک دانشجو به دنبال موردی ضروری و تخصصی هستید ولی آن را به بیاد نمی آورید و یا در منابع خود نمی توانید آن مورد را پیدا کنید.در چنین مواقعی وجود منبعی برای رفع سریع این مشکل بسیار مطلوب و شاید مهیج باشد.

 از همین رو همگام با گسترش شبکه های اینترنت در میان جوامع علمی پایگاه های اطلاعاتی خاصی با هدف فراهم آوردن  منابع تخصصی و یا عمومی ایجاد شده اند.در این میان Efunda با امکانات ممتاز خود در جوامع مهندسی و دانشگاهی بشدت مورد استقبال قرار گرفته است.

در این سایت شما قسمت های مختلفی شامل خواص مواد و کاربردهای آنها ،طراحی های مختلف ،فرایند های ساخت ،تبدیل واحد ها ،فرمولهلی مهم و کاربردی ،و قسمت ریاضیات دارد که  هر کدام به نوبه خود بسیار جذاب بوده و می تواند در کاربردهای مهندسی و کمک به دانشجویان جهت انجام پروژه های خود مفید باشد .همچنین این سایت در زمینه سیالات و یرمودینامیک و ریاضیات و مکانیک جامدات نیز فعالیت میکند.

دسترسی به طراحی های جدید و تعدادی از مجلات و نرم افزارهای مورد نیاز مهندسان مکانیک در این سایت موجود می باشد که به صورت رایگان در اختیار همه قرار می گیرد.

جهت درسترسی به این سایت می توانید به آدرس  www.Efunda.com مراجعه نمود.

 

کتابخانه دیجیتال دپارتمان

سامانه هوشمند ژورنال مقالات