کنفرانس سراسری محیط زیست و انرژی ایران

             

کنفرانس سراسری محیط زیست و انرژی ایران

معرفی همایش


با استعانت از درگاه خداوند حکیم و در راستای نیل به افق های برتر این وادی و با هدف گرد هم آوردن اندیشمندان، خبرگان و صاحبنظران و نیز ارائه و معرفي پيشرفت‌ها و بررسی آخرین و جدیدترین دستاوردهای پژوهشی و علمی در عرصه های علوم و مهندسی محیط زیست و انرژی نقش روز افزون در توسعه اقتصادی، هماهنگی جامعه علمی و صنعتي در این عرصه را ضروری می نماید. از این رو موسسه بین المللی آموزشی و پژوهشی خوارزمی بصورت مشترک و با همکاری دانشگاه ها و صنایع اقدام به برگزاری همایش های سالانه در این زمینه نموده اند. لذا کنفرانس سراسری محیط زیست و انرژی ایران در تاریخ 20 مرداد بصورت کاملا الکترونیکی در شهر شیراز برگزار میگردد.

این كنفرانس با هدف گسترش دانش فنی در گرایش های مختلف علوم و مهندسی محیط زیست و انرژی از طریق ایجاد محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی، ارائه آخرین یافته های پژوهشی، و همچنین تشویق محققان برنامه ریزی شده است. 
كمیته علمی كنفرانس از كلیه دانشگاهيان، پژوهشگران، صاحبنظران، متخصصان و علاقمندان درزمینه های مختلف محیط زیست و انرژی دعوت می نماید مقالات خود را كه حاوی آخرین یافته های علمی در زمینه های موضوعی كنفرانس می باشد، به دبیرخانه كنفرانس ارسال نمایند.

همچنین دبیرخانه دائمی کنفرانس از تمامی اساتید و متخصصان جهت عضویت دائمی در کمیته علمی و اجرایی و کمیته سیاستگذاری جهت همکاری و داوری مقالات علمی در این کنفرانس و کنفرانس های آینده دعوت به عمل می آورد.

در جوامع پیشرفته و رو به رشد شایسته است برای رفع مشکلات و برطرف نمودن نیازهای جامعه ارتباطی قوی و واقعی بین صنعت و دانشگاه بوجود آید، مسلماً برگزاری همایش و گردهمایی‌های علمی و پژوهشی می‌تواند منجر به تشویق پژوهشگران و متخصصان گردد و با مدیریت صحیح می‌توان از نتایج تحقیقات علمی و دستاوردهای صنعتی بهره‌برداری نمود و از آنها در برنامه‌ریزی‌های آینده و کلان کشور استفاده کرد.

مایه افخار و مباهات است که در سال اقتصاد و فرهنگ با برگزاری کنفرانس‌ علمی کشور در راستای افزایش ارتباط صنعت و دانشگاه از یک سو و توسعه همکاری‌های علمی با سایر مراکز علمی کشور و جهان از سوی دیگر نقش مهمی را ایفا نماییم. دنبال نمودن نتایج حاصل از کنفرانس علمی و نزدیکتر نمودن نظرات پژوهشگران و متخصصان دانشگاهی و صنعتی در جهت بهره برداری بهینه از نتایج پژوهشهای انجام شده با توجه به نیازهای صنایع از اهداف اصلی هر کنفرانس علمی می باشد.


محورهای کنفرانس :

  • محیط زیست انسانی
  • محیط زیست طبیعی
  • محیط زیست و صنعت
  • محیط زیست و اقتصاد
  • سیاست گذاری و مدیریت انرژی
  • محیط زیست و انرژی
  • فن‌آوريهاي نوين توليد، انتقال و توزيع انرژي
  • انرژی های تجدید پذیر
  • انرژی های تجدید ناپذیر

آدرس دبیرخانه: شیراز، موسسه بین المللی آموزشی و پژوهشی خوارزمی.
کد پستی: 76375-73961

تلفن: 07523557482
نمابر: 07523557431

http://ncee.ir

 
سامانه هوشمند ژورنال مقالات