برگزاری هشتمين کنگره ملي مهندسي ماشين هاي کشاورزي (بيوسيستم) و مکانيزاسيون - بهمن ماه 1392

             

برگزاری هشتمين کنگره ملي مهندسي ماشين هاي کشاورزي (بيوسيستم) و مکانيزاسيون - بهمن ماه 1392

گروه مهندسی ماشین های کشاورزی دانشگاه فردوسي مشهد پس از تجربه موفق برگزاري پنجمین کنگره ملی مهندسی ماشین های کشاورزی و مکانیزاسیون در سال 1387، در نظر دارد هشتمين کنگره ملي مهندسي ماشين هاي کشاورزي (بيوسيستم) و مکانيزاسيون را نیز در جوار مرقد مطهر حضرت علي ابن موسي الرضا (ع) در تاریخ 9 الی 11 بهمن ماه 1392 برگزار نمايد.

 هشتمين کنگره ملی ماشين هاي کشاورزي (بيوسيستم) و مکانيزاسيون ايران در راستاي محور هاي موضوعي کنگره پذيراي مقاله هاي کليه محققين، متخصصين و دانشجويان  می باشد.

وسعت و تنوع موضوعات محوری در این کنگره به نحوی است که نه تنها دانش آموختگان رشته ماشین های کشاورزی(بیوسیستم) و مکانیزاسیون بلکه سایر رشته های مهندسی کشاورزی و به ویژه علوم مهندسی می توانند موضوعات مورد علاقه خود را در بین این موارد ملاحظه نمایند.

لازم به ذکر است اين محور ها منطبق با چشم انداز توسعه رشته در گرايش ها و عناوين جديد است همچنين وجود عناوين مختلف در برخي محور ها به دليل وسعت موضوع از جنبه هاي مختلف مي باشد و نويسندگان محترم با توجه به زمينه تحقيق و انطباق موضوع خود با هر بخش مي توانند متقاضي شرکت در آن حوزه باشند.

به منظور ارتقائ سطح علمی کنگره از نظر داوری و ارایه مقالات، برای اولین بار در این کنگره مقالات در سه سطح مقالات برتر علمی -پژوهشی،  مقالات علمی -پژوهشی و مقالات علمی - ترویجی ارزشیابی  و ارایه میگردند. تعدادی از مقالات سطح اول در نشریه علمی پژوهشی ماشین های کشاورزی به صورت خارج از نوبت داوری و با تخفیف در هزینه چاپ پذیرفته خواهند شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص محور های موضوعی و نحوه تهیه و ارسال مقالات به وب سایت کنگره به آدرس 8ncame.um.ac.ir مراجعه فرمایید.

 
سامانه هوشمند ژورنال مقالات